درباره شرکت

شرکت بازرگانی توانگر اعتماد پاسارگاد ، فعالیت خود را از سال 1364 در زمینه وادرات و صادرات آغاز نموده و فعالیتهای بازرگانی خود را از سال 1374 جنبه ای تخصصی داد که منحصر به سیستم های تهویه مطبوع شد و با توجه به نیاز مصرف کنندگان داخلی فروش و گارانتی محصولات برند سوپرا به شکل انحصاری در حیطۀ فعالیت های این شرکت قرار گرفت. بازار فروش این محصولات از شهرهای جنوبی آغاز و با سرعت در سراسر کشورگسترش یافت.

گروه بازرگانی توانگر اعتماد پاسارگاد در سال 1384 با بهره گیری از دانش روز دنیا ، تکنولوژی جدید منطبق با نیاز مصرف کنندگان در مناطق مختلف کشور محصولات جدیدی را با نام تجاری تراست (TRUST) به بازارهای داخلی عرضه نمود.محصولات تراست در بردارنده کیفیت بالا و طراحی زیبا در بازارهای رقابتی به سرعت جای خود را باز کرد و همچنان در حال ارتقای محصولات خود میباشد.

گروه بازرگانی توانگر اعتماد پاسارگاد ، با توجه به آرمان جلب رضایت مشتریان همچنان می کوشد تا بهترین ها را برای مصرف کنندگان ایرانی عرضه نماید.

از اینرو این شرکت در سال 1387 اقدام به پیاده سازی سیستم تضمین کیفیت ISO 9001: 2008 نمود ودر مهر ماه 1390 موفق به اخذ دو استاندارد جهانی دیگر در زمینه رضایت مشتری ISO 10002 و پیگیری شکایت مشتری ISO 10004 گردید که از این لحاظ اولین شرکت دارنده این گواهینامه با ارزش جهانی می باشد.

 

       

                                                                                                                     

 

انتخاب رنگ دلخواه